Najczęściej zadawane pytania

Akademia Motoryki jest dla Was! Możecie nas zapytać o wszystko co Wam przyjdzie do głowy jest związane z zdrowym trybem życia, ruchem oraz fizjoterapią!

Czym jest Akademia Motoryki?

Akademia Motoryki to koncepcja treningu opracowana przez fizjoterapeutę i trenerów przygotowania motorycznego. Łączy w sobie monitoring i ocenę zdrowia z profesjonalnym, zindywidualizowanym treningiem funkcjonalnym, siłowym, motorycznym, sensomotorycznym i siłowym.

Kto może skorzystać z Akademii Motoryki?

Akademia Motoryki otwarta jest dla każdej osoby lubiącej ruch. W Akademii Motoryki spotykają się zawodowi sportowcy z amatorami, którzy pokochali wysiłek fizyczny, osoby będące na początku swojej przygody ze sportem, osoby powracające po urazach czy kontuzjach, dzieci i młodzież z klubów sportowych. Jesteśmy dla wszystkich, których łączy hasło sport:)

Dlaczego mam wybrać Akademię Motoryki?

Akademię Motoryki tworzą ludzie z pasją. Zaczniemy od profesjonalnej oceny Twojego stanu zdrowia, predyspozycji ruchowych, za pomocą odpowiednich narzędzi przeprowadzimy diagnostykę funkcjonalną, ocenimy technikę ruchu. Badania te pozwolą nam zaplanować Twój indywidualny, dobrany do twoich potrzeb trening. Poznamy Twoje słabe punkty i je wyeliminujemy! W Akademii Motoryki będziesz pracował pod okiem nie tylko Trenera, ale również fizjoterapeuty co sprawi, że Twój trening będzie bezpieczniejszy.

Czy moje dziecko może ćwiczyć indywidualnie w Akademii Motoryki?

Twoje dziecko może bez problemu rozpocząć zajęcia w naszej Akademii. Ocenimy jego postawę, rozwiniemy umiejętności sensomotoryczne, sprawimy, że pokocha ruch i sport.

Masz pytania?

Napisz do nas

lub zadzwoń: 663 648 978