O nas

Akademia Motoryki powstała z pasji do sportu. Mówiąc motoryka mamy na myśli ogólną sprawność fizyczną człowieka i jego zdolność do wykonywania wszelkich działań związanych z ruchem.

Dlaczego My?

Naszą wiedzę i doświadczenie pozyskane przez wiele lat najpierw w trakcie czynnego uprawiania sportu, a następnie pracy z pacjentami i sportowcami chcemy wykorzystać na działania ukierunkowane na indywidualną ocenę i pracę z zawodnikiem. Wierzymy, że odpowiednia diagnostyka połączona z indywidualizacją treningu motorycznego, psychomotorycznego i fachową opieką fizjoterapeutyczną umożliwia rywalizację sportową na najwyższym poziomie, obniża ryzyko kontuzji i urazów, niweluje dysfunkcje i decyduje o wygranej!

Optymalny rozwój sprawności motorycznych jest najlepszą bazą do doskonalenia umiejętności techniczno-taktycznych sportowców.

Kim jesteśmy??

Marika Popowicz

Reprezentantka Polski w lekkiej atletyce, dwukrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 i Rio de Janeiro 2016, medalistka Mistrzostw Europy, rekordzistka Polski w biegu sztafetowym, ma na swoim koncie blisko 50 medali Mistrzostw Polski, propagatorka sportu i zdrowego stylu życia, swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w trakcie 16 lat treningów pragnie podzielić się z Wami! Uwaga trening z Mariką grozi uzależnieniem od sportu :)

Radosław Drapała

Absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy, magister fizjoterapii od wielu lat współpracujący z kadrą Polski w lekkiej atletyce, były sportowiec znający specyfikę urazów i kontuzji, który postanowił eliminować ryzyko urazów u swoich pacjentów i w jak najszybszym czasie pomóc im w powrocie do sprawności; w swojej pracy opiera się przede wszystkim na metodzie mięśniowo-powięziowej Anatomy Trains oraz terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborna, swoją wiedzę i umiejętności wciąż rozwija na specjalistycznych szkoleniach i kursach.

FitLight Trainer™

Ten niezwykły system 8 świateł LED istotnie przyczynia się do rozwoju podstawowych cech motorycznych...

Dowiedz się więcej